Apie mus

Svetainės idėja

Vytauto Didžiojo Universiteto Katalikų teologijos fakultete paskaitų metu tarp dėstytojų ir studentų brendo mintis sukurti arba išversti daugiau krikščioniškos audiovizualinės medžiagos evangelizacijai, tikybos mokymui ir katechezei. Tuomet Kauno arkivyskupijos katechetikos centras šiam projektui gavo paramą iš Lietuvių Katalikų Religinės Šalpos bei iš fondo “Immaculata”. Idėjos pamažu virto realybe. Galiausiai susibūrė iniciatyvinė grupė, kuri tęsia pradėtus darbus.

Autorinės teisės

Šioje svetainėje pateikiamos filmų lietuvių kalba nuorodos iš viešų ir legalių šaltinių, tokių kaip LRT.lt, Bernardinai.tv, Youtube, Vimeo, Facebook ir kitų. Todėl didžiąją dalį svetainės turinio sudaro nuorodos į dokumentinius, trumpametražinius filmus, laidas ir labai nedaug nuorodų į meninius filmus, nes jų sukūrimas brangus ir autoriai dažniausiai neplatina jų nemokamai. Todėl čia nerasite nuorodų į tokius meninius filmus piratinėse interneto svetainėse. Dėdami nuorodas į filmus viešuose socialiniuose tinkluose darome prielaidą, kad jie patalpinti pačių autorių arba jiems neprieštaraujant, kadangi vieši socialiniai tinklai įgalina autorius nesunkiai uždrausti nelegalių įrašų rodymą. Praneškite mums, jei šioje svetainėje pastebėjote nuorodą į filmą, patalpintą socialiniame tinkle prieš autorių valią, ir mes ją pašalinsime.

Mūsų užsakymu įgarsintiems ir tiems filmams, kurių autoriai neprieštarauja, pateikiame parsisiuntimo nuorodas. Tai filmai, kurių autoriai leidžia juos naudoti pagal Creative Commons licenciją.

Siekiame skelbti tik legalias nuorodas į krikščioniškus filmus, tačiau kadangi negalime patikrinti jų visų legalumo, už tai atsakomybės neprisiimame.

Filmų turinys

Kai kuriuose filmuose ar tam tikrose jų dalyse dėstomos mintys gali nesutapti su šios svetainės autorių, Katalikų Bažnyčios ar kitų krikščioniškų Bažnyčių nuomone. Tų filmų nuorodos pateikiamos temų iliustravimo tikslais, o patiems vartotojams paliekama teisė ir pareiga atsakingai atsirinkti tinkamą vaizdinę medžiagą, ypač jeigu siekiama ją naudoti švietimo tikslais.

Su mumis susisiekti galite el. paštu: [email protected]

telefonu: +370 608 79703

VŠĮ Caritas leidykla “Artuma”
Medijų evangelizacijos projektas
Papilio g. 5,
44275 Kaunas

Daugiau informacijos apie medijų evangelizacijos projektą: medijos.krikscioniskifilmai.lt

Galite mus paremti:

* Per PATREON sistemą
* Pervedimu į banko sąskaitą:
Viešoji įstaiga Caritas leidykla „Artuma“
Sąsk. Nr. LT097300010002264553
(AB „Swedbank“
Banko kodas 73000,
SWIFT kodas HABALT22)
Mokėjimo paskirtis: medijų projektui