2018 m.

Filmas: https://www.youtube.com/watch?v=-pxxBQm114k
Subtitrai: atsisiųsti
Autorinės teisės: Naudojame įskiepį, kuris, Jums paleidus filmą, jį transliuoja iš nurodyto Youtube arba Vimeo šaltinio ir automatiškai uždeda ant jo lietuviškus subtitrus. Šio filmo nekopijuojame, netalpiname savo svetainėje ir jo niekaip nemodifikuojame.


Filmas, Youtube turintis 13 milijonų peržiūrų, apie translyčius, kurie gailisi pasikeitę lytį. Jų problemos po operacijos neišnyko, tik padidėjo. Lyties disforiją gydyti lyties keitimo operacija, o ne psichoterapija, yra taip pat beprotiška, kaip nuėjus pas gydytoją su sulūžusia koja paprašyti, kad sulaužytų ir antrą.

Genderizmo ideologija lytinio švietimo pamokose tik skatina lytinės tapatybės sumaištį.

Deja, LGBT bendruomenės siekia, kad valstybės uždraustų “atvertimo” psichoterapiją asmenims, kenčiantiems nuo lytinės tapatybės sutrikimų. 2018 m. Europos parlamentas taip pat priėmė rezoliuciją, raginančią ES nares valstybes tokią terapiją uždrausti. Tuo tarpu labai brangios lyties keitimo operacijos kai kuriose šalyse atliekamos net nepilnamečiams be tėvų sutikimo, finansuojant jas iš mokesčių mokėtojų pinigų ir visam gyvenimui suluošinant vaikus. Jie niekada nebegalės tapti tėvu ar motina. Translyčiai taip pat išgyvena žymiai padidėjusią vėžio, infarkto, depresijos ir savižudybės riziką. Tėvai, besipriešinantys savo vaikų lyties keitimui, kai kuriose šalyse patraukiami baudžiamojon atsakomybėn, įvardinant tai kaip “smurtą šeimoje”.

Dalintis: