Temos:
Serija:
Žanras: / /
Trukmė:
Lietuvybė:

Pokalbis iš Kauno arkivysupijos organizuotų Pašaukimo vakarų, Maldos už pašaukimus savaitės proga. Pokalbio dalyviai: arkivyskupas Kęstutis Kėvalas ir Laurynas Jacevičius (apologetika.lt).

Atrasti pašaukimą – tai pajusti pačią giliausią širdies ramybę, kad ir kokie uraganai siaustų aplink, – jau įsibėgėjusiuose PAŠAUKIMŲ VAKRUOSE dalijosi arkivyskupas Kęstutis Kėvalas, pavadindamas pašaukimo patirtį rimtu malonės įsiveržimu į žmogaus gyvenimą. Susitikime padrąsinti jauni žmonės, kad jie ieškotų pirmiausia Dievo, kitų žmonių palydėjimo ir to, kaip galėtų padėti kitiems. Pašaukimo ieškant svarbu stabtelėti ir susimąstyti: kaip Marijai, išgirdusiai angelo apreiškimo žinią, kaip sūnui palaidūnui, netikėtai tėvo namuose patyrusiam didžiausią meilę ir apstumą…

Kai nebeliko krepšinio, širdyje budo mintis, jog Dievas yra paruošęs didesnių dalykų – dalijosi profesionalaus krepšininko karjeros nebegalėjęs tęsti Laurynas Jacevičius, apalogetika.lt įkūrėjas. Jo mintimi, svarbiausias pašaukimas – pažinti Jėzų.

Dalintis: