Skaitant Bibliją – Evangelija pagal Matą 1 dalis

2016 m.

Evangelija pagal Matą. Tai vienas iš ankstyviausių oficialių pasakojimų apie Jėzų iš Nazareto – jo gyvenimą, mirtį ir prisikėlimą.
Pati knyga yra anoniminė, tačiau ankstyviausia patikima tradicija sieja ją su Matu – mokesčių rinkėju, kuris buvo vienas iš dvylikos Jėzaus paskirtųjų apaštalų, ir jis pasirodo šioje knygoje. Maždaug trisdešimt – keturiasdešimt metų apaštalai mokė žodžiu, perduodami apie Jėzų tai, ką buvo patys savo akimis regėję, kartu su jo mokymu, kurį buvo įsidėję į atmintį. Paskui Matas visa tai surinko ir sudėliojo į šį nuostabų gobeleną, sudarė knygą, kuri išryškina tam tikras temas apie Jėzų. Šiame video mes apžvelgsime tik pusę knygos.

Skaitant Bibliją. Evangelijos pagal Matą 1 dalis

Skaitant Bibliją. Evangelijos pagal Matą 1 dalisEvangelija pagal Matą. Tai vienas iš ankstyviausių oficialių pasakojimų apie Jėzų iš Nazareto – jo gyvenimą, mirtį ir prisikėlimą. Pati knyga yra anoniminė, tačiau ankstyviausia patikima tradicija sieja ją su Matu – mokesčių rinkėju, kuris buvo vienas iš dvylikos Jėzaus paskirtųjų apaštalų, ir jis pasirodo šioje knygoje.Maždaug trisdešimt – keturiasdešimt metų apaštalai mokė žodžiu, perduodami apie Jėzų tai, ką buvo patys savo akimis regėję, kartu su jo mokymu, kurį buvo įsidėję į atmintį. Paskui Matas visa tai surinko ir sudėliojo į šį nuostabų gobeleną, sudarė knygą, kuri išryškina tam tikras temas apie Jėzų. Šiame video mes apžvelgsime tik pusę knygos.

Posted by Siekiantiems begalybės on 2018 m. sausis 31 d.

Dalintis: