Skaitant Bibliją – Evangelija pagal Matą 2 dalis

2016 m.

Pristatome antrąjį “Skaitant Bibliją” serijos video apie Evangelija pagal Matą.Pirmajame vaizdo pasakojime matėme, jog Matas pristato Jėzų kaip Mesiją iš Dovydo giminės ir kaip naują autoritetingą mokytoją, panašų į Mozę, o taip pat ir kaip Emanuelį, – šis vardas hebrajiškai reiškia “Dievas su mumis”.
Jėzus skelbė ir mokė apie tai, kad prisiartino Dievo karalystė, atnešė tą karalystę į kasdienį Izraelio žmonių gyvenimą, ir matėme, kad daugelis jį priėmė, bet kiti, ypač Izraelio religiniai vadovai, fariziejai, atmetė jį. Tad didysis klausimas yra šis: “Kaip išsispręs konflitas tarp Jėzaus ir Izraelio vadovų?”

Skaitant Bibliją. Evangelijos pagal Matą 2 dalis

Pristatome antrąjį "Skaitant Bibliją" serijos video apie Evangelija pagal Matą.Pirmajame vaizdo pasakojime matėme, jog Matas pristato Jėzų kaip Mesiją iš Dovydo giminės ir kaip naują autoritetingą mokytoją, panašų į Mozę, o taip pat ir kaip Emanuelį, – šis vardas hebrajiškai reiškia “Dievas su mumis”. Jėzus skelbė ir mokė apie tai, kad prisiartino Dievo karalystė, atnešė tą karalystę į kasdienį Izraelio žmonių gyvenimą, ir matėme, kad daugelis jį priėmė, bet kiti, ypač Izraelio religiniai vadovai, fariziejai, atmetė jį. Tad didysis klausimas yra šis: “Kaip išsispręs konflitas tarp Jėzaus ir Izraelio vadovų?”

Posted by Siekiantiems begalybės on 2018 m. vasario 7 d.

Dalintis: