2013 m.

Superbook – YouTube

Už Quizizz testą dėkojame tikybos mokytojai Paulinai Nešukaitytei! Ačiū, kad dalinatės 🙂

  1. Dievas sukūrė visą pasaulį. Kas iš jo sukurtų kūrinių tau yra gražiausia?
  2. Kas yra Liuciferis ir ko jis nori?
  3. Kaip žaltys apgavo Ievą ir Adomą?
  4. Kodėl kartais nenorime klausyti?

Įdomieji “Superknyga” animaciniai filmai jau lietuviškai!

Serija “Superknyga” pasakoja apie ateities gyventojus vaikus Krisą ir Džoją bei jų pagalbininką Robotą, kuriuos Superknyga nukelia į Biblijos istorijų puslapius ir leidžia juose dalyvauti.

Ši serija – tai Bilijos Pradžios knygos vaizdinga ekranizacija. Šio Biblijos pasakojimo jokiu būdu neturėtume žiūrėti kaip istorinio, nes jis buvo parašytas poezijos žanru, siekiant perteikti gilias Apreiškimo tiesas, bet ne konkrečius istorinius įvykius. Biologijos ir kitų mokslų atradimai piešia visai kitokią žmogaus ir visos gyvybės atsiradimo žemėje istoriją. Pasakojimas apie Adomo ir Ievos sukūrimą bei nuopuolį poetiškai atskleidžia žmogaus nelaimės ir blogio šaknis: per neklusnumas Dievui netenkame rojaus būsenos savo gyvenime. Suyra mūsų santykis su Dievu ir su artimaisiais, o darbas, santykiai ir vaikai, užuot teikę džiaugsmą, tampa varginantys ir skausmingi.

Dar daugiau, Biblija atskleidžia, jog žmogaus nuopuolį skatina šėtonas ir jo puolę angelai, kurie gundo žmogų nepasitikėti Dievu ir jam nepaklusti, valgant nuo gėrio ir blogio pažinimo medžio, kas simbolizuoja žmogaus norą pačiam, nepriklausomai nuo Dievo, nuspręsti, kas gera ir kas bloga.

Taip pat šiame pasakojime slypi pranašystė apie būsimą žmonijos Gelbėtoją, kuris sutrins šėtonui galvą, tačiau pats patirs jo mirtiną įkandimą. Ši pranašystė išsipildė Jėzaus Kristaus gyvenime, mirtyje ir prisikėlime.

Dalintis: